Takmičenja 2023

Decembar
  • 23.12 - 24.12

    3. kolo Kupa SSS A program 10m

    Beograd, stand. vazd. oružje J,S

  • 15.12 - 17.12

    Međunarodno takmičenje "Christmas Cup" 10m

    Osijek (Hrvatska), stand. vazd. oružje

  • 08.12 - 10.12

    48. Internacionalno prvenstvo Beograda 10m

    Beograd, stand. vazd. oružje

  • 03.12 - 03.12

    5. kolo Lige pionira Vojvodine 10m

    Kikinda, ser. vazd. oružje P

  • 01.12 - 03.12

    Međunarodno takmičenje "Trofej Mladosti" 10m

    Zagreb (Hrvatska), stand. vazd. oružje

Novembar
  • 24.11 - 26.11

    Grand Prix Smederevo i Walther Youth Cup 10m

    Smederevo, stand. vazd. oružje

  • 19.11 - 19.11

    4. kolo Lige pionira Vojovdine, 2. kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine 10m

    Zrenjanin, ser. i stand. vazd. oružje P,K,MLJ

  • 17.11 - 19.11

    Меđunarodno takmičenje Hungarian Open 10m

    Budimpešta (Mađarska), stand. vazd. oružje

  • 11.11 - 11.11

    Memorijalni turnir "Želimir Mladenović Žele" 10m

    Smederevo, vazd. oružje

  • 10.11 - 12.11

    Međunarodno takmičenje "Olimpijske nade" 10m

    Nitra (Slovačka), stand. vazd. oružje

  • 05.11 - 05.11

    3. kolo Lige pionira Vojvodine 10m

    Sremska Mitrovica, ser. vazd. oružje P

  • 02.11 - 05.11

    Меđunarodno takmičenje Salona DC Open 10m

    Solin (Hrvatska), stand.vazd. oružje

Oktobar
  • 28.10 - 28.10

    Turnir "Karolina strela" 10m

    Bečej, ser. i stand. vazd. puška

  • 27.10 - 29.10

    Međunarodni turnir Ištvan Poljanac 10m

    Beograd, ISSF program

  • 22.10 - 22.10

    2. kolo Lige pionira Vojvodine 10m

    Stara Pazova, ser. vazd. oružje P

  • 21.10 - 22.10

    2. kolo Kupa SSS A program 10m

    Kikinda, stand. vazd. oružje J,S

  • 14.10 - 15.10

    Finale Kupa SSS C program 10m

    Pančevo, ser. vazd. puška J,S

  • 07.10 - 08.10

    1. kolo Kupa SSS A program 10m

    Niš, stand. vazd. oružje J,S

  • 05.10 - 08.10

    Finale prvenstva evropske lige mladih

    Talin (Estonija), ESC program

  • 01.10 - 01.10

    1. kolo Lige pionira, kadeta, ml.juniora Vojvodine 10m

    Pančevo, ser. i stand. vazd. oružje P,K,MLJ

Septembar
  • 30.09 - 30.09

    Kup Vojvodine

    Vrbas, ser. vazd. puška P, J, S

  • 22.09 - 22.09

    Sajam sporta

    Beograd, MOS

  • 16.09 - 17.09

    Prvenstvo Srbije C program 100m

    Subotica, vojnička puška, PAP OK

  • 15.09 - 15.09

    Prvenstvo Srbije B i C program 50m

    Subotica, ser. MK puška P, OK

  • 09.09 - 10.09

    Prvenstvo Srbije C program 25m

    Vrbas, pištolj VK OK

  • 03.09 - 03.09

    Turnir "Topolski dani" 10m

    Bačka Topola, ser. vazd. puška

  • 02.09 - 02.09

    Prvenstvo Vojvodine C program 100m

    Subotica, vojničk puška, PAP OK

Avgust
  • 27.08 - 27.08

    Prvenstvo Vojvodine B i C program 50m

    Subotica, ser. MK puška P, OK

  • 26.08 - 26.08

    Prvenstvo Vojvodine C program 25m

    Vrbas, pištolj VK

  • 14.08 - 03.09

    Svetsko prvenstvo 10/25/50m

    Baku (Azerbejdžan), ISSF program

  • 05.08 - 06.08

    Turnir "Hubertus"

    Ada, ser. MK puška, pištolj VK

  • 01.08 - 08.08

    Kamp perspektivnih strelaca Srbije B program 10m

    Karataš, stand. vazd. oružje

Jul
  • 28.07 - 30.07

    Seniorsko prvenstvo Srbije A program 25/50m

    Novi Sad, stand. MK oružje, PSP S

  • 22.07 - 23.07

    Juniorsko prvenstvo Srbije A program 25/50m

    Novi Sad, stand. MK oružje J

  • 14.07 - 28.07

    Juniorsko svetsko prvenstvo

    Čangvon (J.Koreja), ISSF program

  • 12.07 - 16.07

    Grand Prix "Novi Sad 2023" 10/25/50m

    Novi Sad, ISSF program

Jun
  • 28.06 - 02.07

    Miting streljačkih nada

    Plzen (Češka), ISSF program

  • 24.06 - 25.06

    Prvenstvo Vojvodine A program 25/50m

    Novi Sad, stand. MK oružje, PSP J,S

  • 21.06 - 02.07

    Evropske igre

    Vroclav (Poljska), ISSF program

  • 17.06 - 18.06

    Finale Kupa SSS A program 25/50m

    Novi Sad, MK oružje, PSP

  • 17.06 - 17.06

    Prvenstvo Srbije B program 10m 3x20

    Smederevo, stand. vazd. puška

  • 10.06 - 10.06

    Finale Kupa SSS B program 10m 3x20

    Smederevo, stand. vazd. puška

  • 03.06 - 04.06

    3. kolo Kupa SSS A program 25/50m

    Novi Sad, stand. MK oružje, PSP

  • 03.06 - 03.06

    3. kolo Kupa SSS B program 10m

    Smederevo, stand. vazd. puška

  • 01.06 - 12.06

    Juniorski svetski Kup

    Sul (Nemačka), ISSF program

Maj
  • 20.05 - 21.05

    2. kolo Kupa SSS B program 10m, A program 25/50m

    Novi Sad, stand. vazd. puška, MK oružje, PSP

  • 13.05 - 13.05

    Turnir "Univerzal-M" 25m

    Vrbas, pištolj VK

  • 12.05 - 14.05

    Kvalifikacije Prvenstva evropske lige mladih, Istočna Evropa

    Novi Sad, ESC program

  • 06.05 - 07.05

    Prvenstvo Srbije B i C program 10m

    Ivanjica, ser. vazd. oružje P, J, S

  • 04.05 - 15.05

    ISSF Svetski Kup

    Baku (Azerbejdžan), ISSF program

  • 03.05 - 07.05

    GP Liberation

    Plzen (Češka), ISSF program

April
  • 29.04 - 29.04

    Turnir "Ćupovi" 50m

    Zrenjanin, MK puška

  • 29.04 - 30.04

    1. kolo Kupa SSS A program 25/50m

    Novi Sad, stand. MK oružje, PSP

  • 29.04 - 29.04

    1. kolo Kupa SSS B program 10m 3x20

    Novi Sad, stand. vazd. puška

  • 23.04 - 23.04

    Finalno kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine 10m

    Novi Sad, stand. vazd. oružje K, MLJ

  • 10.04 - 14.04

    Kamp perspektivnih strelaca Srbije

    Novi Sad, MK oružje

  • 10.04 - 22.04

    ISSF Svetski Kup

    Lima (Peru), ISSF program

  • 09.04 - 09.04

    Prvenstvo Vojvodine C program 10m

    Pančevo, ser. vazd. oružje J, S

  • 08.04 - 08.04

    Prvenstvo Vojvodine B program 10m

    Pančevo, ser. vazd. oružje Р

  • 02.04 - 02.04

    8. kolo Lige pionira Vojvodine 10m

    Uljma, ser. vazd. oružje P

  • 01.04 - 02.04

    Seniorsko prvenstvo Srbije А program 10m

    Mionica, stand. vazd. oružje S

Mart
  • 25.03 - 26.03

    Prvenstvo Srbije B program 10m

    Beograd, stand. vazd. oružje K, MLJ

  • 20.03 - 31.03

    ISSF Svetski Kup

    Bopal (Indija), ISSF program

  • 18.03 - 19.03

    Finale Lige i Kupa SSS B program 10m

    Niš, ser. i stand. vazd. oružje P, K, MLJ

  • 11.03 - 12.03

    3. kolo Lige i Kupa SSS B program 10m

    Niš, ser. i stand. vazd. oružje P, K, MLJ

  • 05.03 - 15.03

    Prvenstvo Evrope

    Talin (Estonija), ISSF program

  • 04.03 - 05.03

    Prvenstvo Vojvodine B program 10m

    Vrbas, stand. vazd. oružje K,MLJ

Februar
  • 25.02 - 26.02

    2. kolo Lige i Kupa SSS B program 10m

    Smederevo, ser. i stand. vazd. oružje P, K, MLJ

  • 17.02 - 19.02

    Juniorsko prvenstvo Srbije A program 10m

    Smederevo, stand. vazd. oružje J

  • 17.02 - 28.02

    ISSF Svetski Kup

    Kairo (Egipat), ISSF program

  • 15.02 - 15.02

    Sretenjski turnir 10m

    Zrenjanin, ser. vazd. puška

  • 12.02 - 12.02

    7. kolo Lige pionira Vojvodine 10m

    Inđija, ser. vazd. oružje P

  • 11.02 - 12.02

    Finale Kupa SSS A program 10m

    Novi Sad, stand. vazd. oružje

  • 03.02 - 05.02

    Vojvodina Kup 10m

    Novi Sad, stand. vazd. oružje

Januar
  • 28.01 - 29.01

    Prvenstvo Vojvodine A program 10m

    Novi Sad, stand. vazd. oružje J,S

  • 27.01 - 07.02

    ISSF Svetski Kup

    Džakarta (Indonezija), ISSF program

  • 24.01 - 29.01

    H&N Kup 10m

    Minhen (Nemačka), stand. vazd. oružje

  • 21.01 - 22.01

    1. kolo Lige i Kupa SSS B program 10m

    Novi Sad, ser. i stand. vazd. oružje P, K, MLJ

  • 17.01 - 21.01

    ISSF Grand Prix 10m

    Osijek (Hrvatska), stand. vazd. oružje

  • 15.01 - 15.01

    6. kolo Lige pionira Vojvodine, 2. kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine 10m

    Vrbas, ser. i stand. bazd. oružje P, K, MLJ

  • 11.01 - 15.01

    ISSF Grand Prix 10m

    Ruše (Slovenija), stand. vezd. oružje

Takmičenja 2022

Decembar
  • 24.12 - 25.12

    3. kolo Kupa SSS A program 10m

    Beograd, stand. vazd. oružje J,S

  • 17.12 - 18.12

    Međunarodno takmičenje Christmas Cup 10m

    Osijek (Hrvatska), stand. vazd. oružje

  • 09.12 - 11.12

    47. Internacionalno prvenstvo Beograda

    Beograd, stand. vazd. oružje

  • 04.12 - 04.12

    5. kolo Lige pionira Vojvodine

    Kikinda, ser. vazd. oružje P

  • 03.12 - 04.12

    Međ. takmičenje "Trofej mladosti" 10m

    Zagreb, stand. vazd. oružje

Novembar
  • 28.11 - 30.11

    Međ. takmičenje "Hungarian Open" 10m

    Budimpešta (Mađarska), stand. vazd. oružje

  • 26.11 - 27.11

    2. kolo Kupa SSS A program i Kup Kikinde 10m

    Kikinda, stand. vazd. oružje J,S

  • 20.11 - 20.11

    4. kolo Lige pionira Vojvodine

    Zrenjanin, ser. vazd. oružje P

  • 20.11 - 20.11

    2. kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine

    Zrenjanin, stand. vazd. oružje K,MLJ

  • 18.11 - 20.12

    Sajam sporta

    Beograd, MOS

  • 13.11 - 13.11

    3. kolo Lige pionira Vojvodine

    Sremska MItrovica, ser. vazd. oružje P

  • 13.11 - 13.11

    Memorijalni turnir Želimir Mladenović Žele 10m

    Smederevo, vazd. oružje

  • 12.11 - 13.11

    Međ. takmičenje "Olimpijske nade" 10m

    Njitra (Slovačka), stand. vazd. oružje

  • 05.11 - 06.11

    Grand Prix Smederevo i Walther Youh Cup 10m

    Smederevo, stand. vazd. oružje

Oktobar
  • 30.10 - 30.10

    2. kolo Lige pionira Vojvodine

    Stara Pazova, ser. vazd. oružje P

  • 22.10 - 22.10

    Međ. takmičenje "Salona Open DC" 10m

    Solin, stand. vazd. oružje

  • 21.10 - 23.10

    Finale Kupa Srbije C program 10m

    Pančevo, ser. vazd. puška J,S

  • 15.10 - 16.10

    1. kolo Kupa SSS A peogram 10m

    Niš, stand. vazd. oružje J,S

  • 12.10 - 25.10

    Prvenstvo sveta 10/25/50m

    Kairo (Egipat), ISSF program

  • 09.10 - 09.10

    1. kolo lige pionira, kadeta, ml.juniora Vojvodine

    Pančevo, ser. i stand. vazd. oružje P,K,MLJ

  • 02.10 - 02.10

    Kup Vojvodine

    Vrbas, ser. vazd. puška P,J,S

Septembar
  • 30.09 - 02.10

    Finale prvenstva evropske lige mladih

    Budimpešta (Mađarska), ESC program

  • 24.09 - 25.09

    Prvenstvo Srbije C program 25m

    Vrbas, pištolj VK

  • 17.09 - 18.09

    Prvenstvo Vojvodine C program 25m

    Vrbas, pištolj VK

  • 17.09 - 18.09

    Prvenstvo Srbije C program 100m

    Trstenik, vojnička puška i PAP OK

  • 16.09 - 18.09

    Prvenstvo Srbije B i C program 50m

    Trstenik, ser. MK puška P,OK

  • 15.09 - 18.09

    Međunarodni turnir Ištvan Poljanac 10m

    Beograd, ISSF program

  • 05.09 - 18.09

    Prvenstvo Evrope 25/50m

    Vroclav (Poljska), ISSF program

  • 04.09 - 04.09

    Turnir "Topolski dani"

    Bačka Topola, ser. vazd. puška

Avgust
  • 27.08 - 28.08

    Prvenstvo Vojvodine C program 100m

    Subotica, vojnička puška i PAP OK

  • 27.08 - 28.08

    Prvenstvo Vojvodine B i C program 50m

    ***, ser. MK puška P,OK

  • 03.08 - 11.08

    Kamp perspektivnih strelaca Srbije

    Karataš, stand. vazd. oružje

Jul
  • 30.07 - 31.07

    Prvenstvo Srbije A program seniori 25/50m

    Novi Sad, stand. MK oružje i PSP

  • 20.07 - 24.07

    Grand Prix "Novi Sad 2022" 10/25/50m

    Novi Sad, ISSF program

  • 16.07 - 17.07

    Prvenstvo Srbije A program juniori 25/50m

    Novi Sad, stand. MK oružje

  • 16.07 - 17.07

    Prvenstvo Srbije B program 10m 3x20

    Novi Sad, stand. vazd. puška K

  • 08.07 - 22.07

    Svetski kup 10/25/50m

    Čangvon (Koreja), ISSF program

  • 02.07 - 03.07

    Turnir "Hubertus"

    Ada, pištolj VK

Jun
  • 25.06 - 05.07

    Mediteranske igre 10m

    Oran (Alžir), stand. vazd. oružje

  • 25.06 - 26.06

    Prvenstvo Vojvodine A program 25/50m

    Novi Sad, stand. MK oružje i PSP J,S

  • 18.06 - 19.06

    Finale Kupa SSS A program 25/50m

    Beograd, stand. MK oružje i PSP J,S

  • 18.06 - 18.06

    Finale Kupa SSS B program 3x20 10m

    Smederevo, stand. vazd. puška K

  • 11.06 - 12.06

    3. kolo Kupa SSS A program 25/50m

    Novi Sad, stand. MK oružje i PSP J,S

  • 11.06 - 12.06

    3. kolo Kupa SSS B program 3x20 10m

    Novi Sad, stand. vazd. puška K

Maj
  • 28.05 - 29.05

    2. kolo Kupa SSS A program 25/50m

    Novi Sad, stand. MK oružje i PSP J,S

  • 28.05 - 29.05

    2. kolo Kupa SSS B program 3x20 10m

    Novi Sad, stand. vazd. puška K

  • 27.05 - 09.06

    Svetski kup 10/25/50m

    Baku (Azerbejdžan), ISSF program

  • 22.05 - 22.05

    Turnir "Univerzal-M"

    Vrbas, pištolj VK

  • 20.05 - 29.05

    ISSF Grand Prix

    Granada (Španija), ISSF program

  • 14.05 - 15.05

    1. kolo Kupa SSS A program 25/50m

    Novi Sad, stand. MK oružje, PSP J,S

  • 14.05 - 15.05

    1. kolo Kupa SSS B program 3x20 10m

    Novi Sad, stand. vazd. puška K

  • 13.05 - 14.05

    Turnir "Ćupovi"

    Zrenjanin, ser. mk puška

  • 09.05 - 12.05

    Juniorski svetski kup

    Sul (Nemačka), ISSF program

  • 07.05 - 08.05

    Prvenstvo Srbije B i C program 10m

    Subotica (Spartak), ser. vazd. oružje P,J,S

April
  • 29.04 - 01.05

    Kvalifikacije Prvenstva evropske lige mladih, Istočna Evropa

    Osijek (Hrvatska), ESC program

  • 24.04 - 24.04

    Finalno kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine

    Novi Sad, stand. vazd. oružje K,MLJ

  • 17.04 - 17.04

    8. kolo Lige pionira Vojvodine

    Uljma, ser. vazd. oružje P

  • 09.04 - 10.04

    Prvenstvo Vojvodine C program 10m

    Zrenjanin, ser. vazd. puška J,S

  • 09.04 - 09.04

    Prvenstvo Vojvodine B program 10m

    Pančevo, ser. vazd. oružje P

  • 09.04 - 19.04

    Svetski kup 10/25/50m

    Rio (Brazil), ISSF program

  • 01.04 - 03.04

    Prvenstvo Srbije B program 10m

    Beograd, stand. vazd. oružje K,MLJ

Mart
  • 26.03 - 27.03

    Finale Lige i Kupa SSS B program 10m

    Smederevo, ser. i stand. vazd. oružje P,K,MLJ

  • 19.03 - 20.03

    3. kolo Lige i Kupa SSS B program 10m

    Smederevo, ser. i stand. vazd. oružje P,K,MLJ

  • 18.03 - 27.03

    Prvenstvo Evrope 10m

    Hamar (Norveška), ISSF program

  • 12.03 - 13.03

    Prvenstvo Srbije A program seniori 10m

    Niš, stand. vazd. oružje S

  • 05.03 - 06.03

    Prvenstvo Vojvodine B program 10m

    Vrbas, stand. vazd. oružje K,MLJ

Februar
  • 26.02 - 08.03

    Svetski kup 10/25/50m

    Kairo (Egipat), ISSF program

  • 26.02 - 27.02

    2. kolo Lige i Kupa SSS B program 10m

    Niš, ser. i stand. vazd. oružje P,K,MLJ

  • 19.02 - 20.02

    Prvenstvo Srbije A program juniori 10m

    Smederevo, stand. vazd. oružje J

  • 15.02 - 15.02

    Sretenjski turnir

    Zrenjanin, ser. vazd. puška

  • 12.02 - 13.02

    Vojvodina Kup

    Novi Sad, stand. vazd. oružje

  • 06.02 - 06.02

    7. kolo Lige pionira Vojvodine

    Inđija, ser. vazd. oružje P

  • 05.02 - 06.02

    Finale Kupa Srbije A program 10m

    Novi Sad, stand. vazd. oružje

Januar
  • 29.01 - 30.01

    Prvenstvo Vojvodine "A" program 10m

    Novi Sad, Stand. vazd. oružje J,S

  • 18.01 - 21.01

    ISSF Grand Prix 10m

    Osijek (Hrvatska), stand. vazd. oružje

  • 16.01 - 16.01

    3. kolo Lige pionira Vojvodine

    Vrbas, ser. vazd. oružje P

  • 16.01 - 16.01

    6. kolo Lige pionira Vojvodine

    Vrbas, ser. i stand. vazd. oružje

  • 12.01 - 16.01

    ISSF Grand Prix 10m

    Ruše (Slovenija), stand. vazd. oružje

Takmičenja 2021

Decembar
  • 18.12 - 19.12

    ISSF GP 10m

    Osijek, stand. vazd. oružje

Novembar
  • 18.11 - 21.11

    Sajam sporta

    Beograd, MOS

Oktobar
  • 17.10 - 17.10

    1. kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine

    Pančevo, stand. vazd. oružje K,MLJ

  • 09.10 - 10.10

    Memorijal Ištvan Poljanac 10m

    Beograd, stand. vazd. oružje

Septembar
  • 25.09 - 10.10

    Juniorsko Prvenstvo sveta

    Las Palmas, ISSF

Avgust
  • 01.08 - 08.08

    Kamp perspektivnih strelaca Srbije B program 10m

    Karataš, stand. vazd. oružje

Jul
  • 23.07 - 08.08

    Olimpijske igre

    Tokio, ISSF

  • 03.07 - 11.07

    Juniorski Svetski kup

    Sul, ISSF

Jun
  • 26.06 - 26.06

    Turnir "Hubertus"

    Ada, pištolj VK

  • 21.06 - 01.07

    Svetski kup

    Baku, ISSF

Maj
  • 23.05 - 06.06

    Prvenstvo Evrope

    Osijek, ISSF

  • 05.05 - 09.05

    Međunarodno takmičenje

    Plzen, ISSF

  • 04.05 - 07.05

    Kamp perspektivnih strelaca

    Novi Sad, vazd. i MK oružje

  • 01.05 - 01.05

    Međunarodno takmičenje 25/50m

    Plzen (Češka), ISSF program

April
  • 26.04 - 30.04

    Test takmičenje Tokio 2020

    Tokio, ISSF

  • 16.04 - 27.04

    Svetski kup

    Čangvon, ISSF

Mart
  • 18.03 - 29.03

    Svetski kup

    Nju Delhi, ISSF

Februar
  • 14.02 - 14.02

    6. kolo Lige pionira Vojvodine

    Vrbas, ser. vazd. oružje

  • 14.02 - 14.02

    3. kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine

    Vrbas, stand. vazd. oružje K,MLJ

Januar
  • 31.01 - 31.01

    5. kolo Lige pionira Vojvodine

    Kikinda, ser. vazd. oružje P

  • 30.01 - 30.01

    Finale Kupa SSS A program 10m

    Novi Sad, stand. vazd. oružje J,S

  • 24.01 - 24.01

    2. kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine

    Zrenjanin, stand. vazd. oružje K,MLJ

  • 23.01 - 23.01

    Prvenstvo Vojvodine A program 10m

    Novi Sad, stand. vazd. oružje J,S

  • 22.01 - 23.01

    1. kolo Lige i Kupa SSS B program 10m

    Novi Sad, stand. vazd. oružje P,K,MLJ

Takmičenja 2020

Decembar
  • 26.12 - 27.12

    III kolo Kupa Srbije A program

    Beograd, stand. vazd. oružje J,S

  • 20.12 - 20.12

    V kolo Lige pionira Vojvodine

    Kikinda, ser. vazd. puška P

  • 19.12 - 20.12

    Međunarodno takmičenje

    Osijek, Hrvatska, stand. vazd. oružje

  • 11.12 - 13.12

    45. Internacionalno prvenstvo Beograda

    Beograd, stand. vazd. oružje

  • 06.12 - 06.12

    IV kolo Lige pionira Vojvodine, II kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine

    Zrenjanin, stand. vazd. oružje, ser. vazd. puška P,K,MJ

  • 05.12 - 06.12

    Trofej Mladosti

    Zagreb, Hrvatska, stand. vazd. oružje

Novembar
  • 28.11 - 29.11

    II kolo Kupa Srbije A program

    Niš, stand. vazd. oružje J,S

  • 20.11 - 22.11

    Međunarodno takmičenje

    Mađarska, stand. vazd. oružje

  • 18.11 - 21.11

    Sajam sporta

    Beograd, MOS

  • 15.11 - 15.11

    III kolo Lige pionira Vojvodine

    Sremska Mitrovica, ser. vazd. puška P

  • 13.11 - 15.11

    Međunarodno takmičenje

    Nitra, Slovačka, stand. vazd. oružje

  • 06.11 - 08.11

    Valter Kup

    Smederevo, stand. vazd. oružje

Oktobar
  • 24.10 - 25.10

    Finale Kupa Srbije C program

    Pančevo, ser. vazd. puška

  • 23.10 - 25.10

    Salona DC Open

    Solin, Hrvatska, stand. vazd. oružje

  • 18.10 - 18.10

    II kolo Lige pionira Vojvodine

    Stara Pazova, ser. vazd. puška P

  • 17.10 - 18.10

    I kolo Kupa Srbije A program

    Smederevo, stand. vazd. oružje

  • 10.10 - 11.10

    Prvenstvo Srbije B i C program

    Beograd, ser. vazd. puška i pištolj

  • 04.10 - 04.10

    I kolo Lige pionira, kadet, ml.juniora Vojvodine

    Pančevo, ser. vazd. puška, stand. vazd. oružje P,K,MJ

  • 03.10 - 03.10

    Kup Vojvodine

    Vrbas, ser. vazd. puška

  • 02.10 - 04.10

    Memorijal Ištvan Poljanac

    Beograd, stand. vazd. oružje

Septembar
  • 26.09 - 27.09

    Prvenstvo Srbije B program

    Smederevo, stand. vazd. oružje

  • 26.09 - 27.09

    Prvenstvo Srbije C program

    Vrbas, ser. pištolj VK OK

  • 19.09 - 20.09

    Finale Kupa Srbije B program

    Smederevo, ser. vazd. puška

  • 19.09 - 20.09

    Prvenstvo Srbije C program

    Trstenik, vojn. puška, PAP OK

  • 13.09 - 13.09

    Prvenstvo Vojvodine C program

    Vrbas, ser. pištolj VK

  • 12.09 - 13.09

    Finalno kolo Lige kadet, ml.juniora Vojvodine

    Novi Sad, stand. vazd. oružje K,MJ

  • 12.09 - 13.09

    Prvenstvo Srbije B i C program

    Trstenik, ser. mk puška

  • 07.09 - 14.09

    Juniorsko prvenstvo Evrope- OTKAZANO

    Osijek, Hrvatska, ISSF program

  • 06.09 - 06.09

    Prvenstvo Vojvodine B program

    Pančevo, ser. vazd. puška i pištolj

  • 06.09 - 06.09

    Turnir "Topolski dani"

    B. Topola, ser. vazd. puška

  • 05.09 - 05.09

    Prvenstvo Vojvodine C program

    Vrbas, ser. vazd. puška

Avgust
  • 30.08 - 30.08

    Prvenstvo Vojvodine B program

    Sr. Mitrovica, ser. mk puška P

  • 30.08 - 30.08

    Prvenstvo Vojvodine C program

    Sr. Mitrovica, ser. mk puška OK

  • 29.08 - 30.08

    Prvenstvo Srbije A program

    Novi Sad, mk oružje i PSP Ѕ

  • 29.08 - 29.08

    Prvenstvo Vojvodine C program

    Subotica, vojn. puška, PAP OK

  • 22.08 - 23.08

    Prvenstvo Srbije A i B program

    Novi Sad, mk oružje i vazd. puška 3x20 J

  • 20.08 - 23.08

    Grand Prix Novog Sada- OTKAZANO

    Novi Sad, ISSF program

  • 15.08 - 16.08

    Finale Kupa Srbije A i B program

    Novi Sad, mk oružje, PSP, vazd. puška 3x20 J,S,K

  • 14.08 - 14.08

    III kolo Kupa Srbije A program

    Novi Sad, 25m pištolj S

  • 02.08 - 09.08

    Kamp perspektivnih strelaca Srbije B program

    Karataš, stand. vazd. oružje

Jun
  • 27.06 - 28.06

    II kolo Kupa Srbije A i B program

    Novi Sad, mk oružje, PSP, vazd. puška 3x20 J,S,K

  • 12.06 - 13.06

    I kolo Kupa Srbije A program

    Novi Sad, mk oružje, PSP J,S

Maj
  • 23.05 - 24.05

    Prvenstvo Vojvodine A program

    Novi Sad, mk oružje i PSP J,S

  • 09.05 - 09.05

    Turnir "Univerzal-M"

    Vrbas, pištolj VK OK

April
  • 17.04 - 17.04

    I kolo Kupa Srbije B program

    /, vazdušna puška 3x20

  • 16.04 - 26.04

    Test takmičenje

    Tokio, Japan, ISSF program

  • 15.04 - 22.04

    Međunarodno takmičenje

    Dortmund, Nemačka, stand. vazd. oružje

  • 13.04 - 16.04

    Kamp perspektivnih strelaca Vojvodine

    /, vazdušno i mk oružje

Mart
  • 15.03 - 26.03

    Svetski kup

    Nju Delhi, Indija, ISSF program

  • 14.03 - 15.03

    III kolo Lige i Kupa Srbije B program

    /, stand. vazd. oružje, ser. vazd. puška K,MJ

  • 07.03 - 08.03

    Prvenstvo Srbije A Aprogram - seniori

    /, stand. vazd. oružje S

  • 01.03 - 01.03

    Prvenstvo Vojvodine B program

    Pančevo, stand. vazd. oružje K,MJ

Februar
  • 29.02 - 29.02

    VIII kolo Lige pionira Vojvodine

    Uljma, ser. vazd. puška

  • 23.02 - 02.03

    Prvenstvo Evrope

    Vroclav, Poljska, ISSF program

  • 22.02 - 23.02

    II kolo Lige i Kupa Srbije B program

    /, stand. vazd. oružje, ser. vazd. puška

  • 15.02 - 16.02

    Prvenstvo Srbije A program

    /, stand. vazd. oružje

  • 09.02 - 09.02

    VII kolo Lige pionira Vojvodine

    Inđija, ser. vazd. puška

  • 01.02 - 02.02

    Vojvodina Kup

    Novi Sad, stand. vazd. oružje

Januar
  • 26.01 - 26.01

    Prvenstvo Vojvodine A program

    Novi Sad, stand. vazd. oružje J,S

  • 25.01 - 25.01

    VI kolo Lige pionira Vojvodine, III kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine

    Vrbas, stand. vazd. oružje, ser. vazd. puška P,K,MJ

  • 21.01 - 25.01

    Međunarodno takmičenje

    Minhen, Nemačka, stand. vazd. oružje

  • 18.01 - 19.01

    I kolo Lige i Kupa Srbije B program

    /, stand. vazd. oružje, ser. vazd. puška

  • 10.01 - 12.01

    Međunarodno takmičenje

    Ruše, Slovenija, Stand. vazd. oružje

Takmičenja 2019

Decembar
  • 21.12 - 22.12

    III kolo Kupa Srbije A program

    Beograd, stand. vazd. oružje J, S

  • 15.12 - 15.12

    V kolo Lige pionira Vojvodine

    Kikinda, ser. vazd. puška P

  • 13.12 - 15.12

    Međunarodno takmičenje

    Osijek, Hrvatska, stand. vazd. oružje

  • 06.12 - 08.12

    Internacionalno prvenstvo Beograda

    Beograd, stand. vazd. oružje

Novembar
  • 30.11 - 01.12

    Međunarodno takmičenje "Trofej mladosti"

    Zagreb, Hrvatska, stand. vazd. oružje

  • 24.11 - 24.11

    IV kolo Lige pionira Vojvodine, II kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine

    Zrenjanin, stand. vazd. oružje K, MJ

  • 22.11 - 24.11

    Međunarodno takmičenje "Hungarian Open"

    Budimpešta, Mađarska, stand. vazd. oružje

  • 20.11 - 23.11

    Sajam sporta

    Beograd, OK

  • 16.11 - 17.11

    Međunarodno takmičenje

    Beli Manastir, Hrvatska, stand. vazd. oružje

  • 16.11 - 17.11

    Memorijal "Želibor Mladenović Žele"

    Smederevo, vazdušno oružje

  • 16.11 - 17.11

    II kolo Kupa Srbije A program

    Niš, stand. vazd. oružje J, S

  • 08.11 - 10.11

    Međunarodno takmičenje "Olimpijske nade"

    Nitra, Slovačka, stand. vazd. oružje

  • 08.11 - 10.11

    Salona DC Open

    Solin, Hrvatska, stand. vazd. oružje

  • 01.11 - 03.11

    Grand Prix Smederevo i Walther Youth Cup

    Smederevo, stand. vazd. oružje

Oktobar
  • 27.10 - 28.10

    Finale Kupa Srbije C program

    Pančevo, ser. vazd. puška P, J, S

  • 20.10 - 20.10

    II kolo Lige pionira Vojvodine

    Stara Pazova, ser. vazd. puška P

  • 19.10 - 20.10

    I kolo Kupa Srbije

    Novi Sad, stand. vazd. oružje J, S

  • 13.10 - 13.10

    Kup Vojvodine

    Vrbas, ser. vazd. puška P, J, S

  • 06.10 - 06.10

    I kolo Lige pionira Vojvodine, I kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine

    Pančevo, ser. vazd. puška, stand. vazd. oružje P, K, MJ

  • 04.10 - 06.10

    Finale Lige mladih Evrope

    Mađarska, stand. vazd. oružje

Septembar
  • 28.09 - 29.09

    Prvenstvo Srbije C program

    Vrbas, pištolj VK OK

  • 21.09 - 22.09

    Prvenstvo Srbije C program

    Trstenik, vojnička puška, PAP OK

  • 14.09 - 14.09

    Prvenstvo Vojvodine C program

    Vrbas, ser. pištolj VK OK

  • 14.09 - 15.09

    Prvenstvo Srbije B i C program

    Sremska MItrovica, ser. MK puška P, OK

  • 12.09 - 23.09

    Prvenstvo Evrope

    Bolonja, Italija, ISSF program

  • 07.09 - 07.09

    Prvenstvo Vojvodine C program

    Subotica, vojnička puška, PAP OK

  • 01.09 - 01.09

    Prvenstvo Vojvodine B program

    Sremska Mitrovica, ser. MK puška P

Avgust
  • 31.08 - 31.08

    Prvenstvo Vojvodine C program

    Sremska Mitrovica, ser. MK puška OK

  • 26.08 - 03.09

    Svetski kup

    Rio, Brazil, ISSF program

  • 21.08 - 25.08

    Grand Prix Novog Sada

    Novi Sad, ISSF program

  • 17.08 - 18.08

    Prvenstvo Srbije A program

    Novi Sad, MK oružje, PSP S

  • 07.08 - 11.08

    Međunarodno takmičenje "Streljačke nade"

    Plzen, Češka, ISSF program

  • 02.08 - 04.08

    Prvenstvo Srbije A i B program

    Novi Sad, MK oružje, vazd.puška 3x20 K, J

Jul
  • 22.07 - 29.07

    Kamp perspektivnih strelaca Srbije B program

    Karataš, stand. vazd. oružje K, MJ

  • 20.07 - 21.07

    Prvenstvo Vojvodine A program

    Novi Sad, MK oružje i PSP J, S

  • 12.07 - 20.07

    Juniorski svetski kup

    Sul, Nemačka, ISSF program

  • 06.07 - 07.07

    Finale Kupa Srbije A i B program

    Novi Sad, MK oružje, PSP, vazd. puška 3x20 K, J, S

  • 03.07 - 14.07

    Univerzijada

    Napulj, Italija, ISSF program

Jun
  • 29.06 - 30.06

    III kolo Kupa Srbije A i B program

    Novi Sad, MK oružje, PSP, vazd. puška 3x20 K, J, S

  • 14.06 - 30.06

    Evropske igre

    Minsk, Belorusija, ISSF program

  • 07.06 - 09.06

    II kolo Kupa Srbije A i B program

    Novi Sad, MK oružje, PSP, vazd. puška 3x20 K, J, S

Maj
  • 25.05 - 25.05

    Turnir "Univerzal - M"

    Vrbas, pištolj VK S

  • 23.05 - 31.05

    Svetski kup

    Minhen, Nemačka, ISSF program

  • 17.05 - 19.05

    Evropska liga mladih - kvalifikacije

    Novi Sad, stand. vazd. oružje

  • 11.05 - 12.05

    Prvenstvo Srbije B i C program

    Valjevo, ser. vazd. puška P, J, S

  • 05.05 - 05.05

    I kolo Kupa Srbije B program

    Novi Sad, vazd. puška 3x20 K

  • 01.05 - 05.05

    Međunarodno takmičenje

    Plzen, Češka, ISSF program

  • 01.05 - 05.05

    I Kamp perspektivnih strelaca Srbije

    Novi Sad, vazd. i MK oružje

April
  • 22.04 - 01.05

    Svetski kup

    Peking, Kina, ISSF program

  • 18.04 - 21.04

    I kolo Kupa Srbije A program

    Novi Sad, MK oružje, PSP J,S

  • 14.04 - 14.04

    Prvenstvo Vojvodine C program

    Pančevo, ser. vazd. puška J, S

  • 13.04 - 13.04

    Prvenstvo Vojvodine B program

    Zrenjanin, ser. vazd. puška P

  • 12.04 - 14.04

    Memorijal Ištvan Poljanac

    Beograd, stand. vazd. oružje

  • 07.04 - 14.04

    Međunarodno takmičenje

    Dortmund, Nemačka, stand. vazd. oružje

  • 05.04 - 07.04

    Prvenstvo Srbije B program

    Beograd, Stand. vazd. oružje K, MJ

Mart
  • 30.03 - 31.03

    Finale Lige i Kupa Srbije

    Pančevo, ser. vazd. puška, stand. vazd. puška K, MJ

  • 24.03 - 24.03

    Finalno kolo Lige kadeta, ml.juniora Vojvodine

    Novi Sad, stand. vazd. oružje K, MJ

  • 16.03 - 17.03

    III kolo Lige i Kupa Srbije

    Beograd, ser. vazd. puška, stand. vazd. oružje K, MJ

  • 16.03 - 25.03

    Prvenstvo Evrope

    Osijek, Hrvatska, ISSF program

  • 10.03 - 10.03

    VIII kolo Lige pionira Vojvodine

    Uljma, ser. vazd. puška P

  • 09.03 - 09.03

    Prvenstvo Vojvodine B program

    Vrbas, stand. vazd. oružje K, MJ

  • 02.03 - 03.03

    Prvenstvo Srbije A program seniori/ke

    Smederevo, stand. vazd. oružje

Februar
  • 23.02 - 24.02

    II kolo Lige i Kupa Srbije

    Kragujevac, ser. vazd. puška, stand. vazd. oružje

  • 20.02 - 28.02

    Svetski kup

    Nju Delhi, Indija, ISSF program

  • 16.02 - 17.02

    Prvenstvo Srbije A program

    Smederevo, stand. vazd. oružje J

  • 10.02 - 10.02

    VII kolo Lige pionira Vojvodine

    Inđija, ser. vazd. puška

  • 09.02 - 10.02

    Finale Kupa Srbije

    Smederevo, stand. vazd. oružje

  • 02.02 - 03.02

    Vojvodina Kup

    Novi Sad, stand. vazd. oružje

Januar
  • 23.01 - 27.01

    Međunarodno takmičenje

    Minhen, Nemačka, Stand. vazd.oružje

  • 19.01 - 20.01

    I kolo Lige i Kupa Srbije

    Novi Sad, B program

  • 11.01 - 13.01

    Međunarodno takmičenje

    Ruše, Slovenija, Stand. vazd. oružje

  • 04.01 - 06.01

    Međunarodno takmičenje

    Trzin, Slovenija, Stand. vazd. oružje